Home
Wyszukiwarka
Aktualności
Opracowania
Wyniki z egzaminów
Oferta szkoleniowa
Klienci
Referencje
Aplikacja AKO
Pobieranie SWN demo
SWN dla tzw. ZEAS
SWN dla JST i dla szkoły
Oferta cenowa SWN
IAR poleca
Forum dyskusyjne
Kontakt
   
 

Udoskonalona aplikacja SWN dla ZEAS w wersji demo.

Nowa wersja SWN dla ZEAS (średnie wynagrodzenia nauczycieli - art. 30a KN) posiada narzędzie do wykonania prognoz dopłaty uzupełniającej na koniec roku. JST nie powinna doprowadzić do wystąpienia zjawiska dopłaty uzupełniającej dla nauczycieli. Nowa aplikacja SWN z dużym wyprzedzeniem ostrzega o jej wystąpieniu.

Te jednostki samorządu terytorialnego, które zastosowały się do zaleceń prezentowanych w czasie szkoleń (analiza kosztów oświatowych) prowadzonych od 2006r. przez Bogdana Stępnia nie mają problemu z osiąganiem średnich wynagrodzeń nauczycieli i jednocześnie ograniczyły wydatki na oświatę!

Opinie dotychczasowych użytkowników aplikacji SWN 

Aplikacja SWN dla ZEAS w wersji demo.

Aplikacja ta służy do gromadzenia comiesięcznych danych na temat wydatków na wynagrodzenia nauczycieli oraz liczby etatów nauczycieliskich. Prognozuje czy wystąpi problem dopłaty uzupełniających czy nie i podaje wartość prognozy. Służy również do przygotowania sprawozdania dla RIO oraz naliczenia indywidualnych jednorazowych dodatków uzupełniających dla nauczycieli. Do aplikacji wprowadza się dane dla poszczególnych nauczycieli w rozbiciu na szkoły. Po wprowadzeniu tych danych natychmiast można wydrukować sprawozdanie i listy jednorazowych dodatków uzupełniających dla nauczycieli wg szkół. Aplikacja ta przeznaczona jest dla jednostek, które centralnie obsługują szkoły i inne placówki oświatowe w JST: np. może to być ZEAS, może to być sama JST, jeżeli to ona prowadzi księgowości oświaty itp.

    Data       SWN z bazą
 danych
                 Pobieranie wersji demo
      1          2     3                                4
 na 2011r.
2011-08-02 SWN dla ZEAS   tak pobieranie SWN dla ZEAS w wersji demo.

Aplikacja SWN dla ZEAS wymaga, aby na komputerze na którym ma być uruchomiona był zainstalowany MS Access. Jeżeli na twoim komputerze jeszcze nie jest zainstalowany program MS Access wtedy pobierz jego wersję Runtime klikając na tutaj. Jest to legalna instalacja MS Accesss Runtime, którą możesz się posługiwać wraz z aplikacją SWN dla ZEAS.

OFERTA CENOWA   >>>

ZAMAWIANIE APLIKACJI SWN dla ZEAS   >>> 

Do rozpakowania pobranych plików wymagany jest np. winrar >> pobranie winrar

Przykładowe dokumenty generowane przez aplikacię SWN dla ZEAS: prognoza1, prognoza2, prognoza3, prognoza4, prognoza5etaty, wynagrodzenia, sumy Sj, wyniki analizy, współczynniki dopłaty, dopłaty wg szkół (jdu), raport dla RIO, dodatki wg nauczyciel (jdu).

Aplikacje SWN dla: JST, szkoły i tzw. ZEASów będą udoskonalane i udostępniane.

Dodatkowe informacje: 15 868 6161, 505 797 698