Home
Wyszukiwarka
Aktualności
Opracowania
Wyniki z egzaminów
Oferta szkoleniowa
Klienci
Referencje
Aplikacja AKO
Pobieranie SWN demo
SWN dla tzw. ZEAS
SWN dla JST i dla szkoły
Oferta cenowa SWN
IAR poleca
Forum dyskusyjne
Kontakt
    
 

Udoskonalona aplikacja SWN dla JST i SWN dla szkoły w wersji demo.

Nowa wersja SWN dla JST (średnie wynagrodzenia nauczycieli - art. 30a KN) posiada narzędzie importu danych ze szkół oraz narzędzie do wykonania prognoz dopłaty uzupełniającej na koniec roku. JST nie powinna doprowadzić do wystąpienia zjawiska dopłaty uzupełniającej dla nauczycieli. Nowa aplikacja SWN z dużym wyprzedzeniem ostrzega o jej wystąpieniu.

Te jednostki samorządu terytorialnego, które zastosowały się do zaleceń prezentowanych w czasie szkoleń (analiza kosztów oświatowych) prowadzonych od 2006r. przez Bogdana Stępnia nie mają problemu z osiąganiem średnich wynagrodzeń nauczycieli i jednocześnie ograniczyły wydatki na oświatę!

Opinie dotychczasowych użytkowników aplikacji SWN 

Aplikacja SWN dla JST dla jednostek samorządu terytorialnego w wersji demo.

Aplikacja ta służy do gromadzenia comiesięcznych danych na temat wydatków na wynagrodzenia nauczycieli oraz liczb etatów nauczycieliskich ze szkół i innych placówek publicznych prowadzonych przez jst. Prognozuje czy wystąpi problem dopłaty uzupełniających czy nie i podaje wartość prognozy. Służy również do przygotowania sprawozdania dla RIO, oraz wyznaczenia współczynników dopłaty uzupełniającej na poszczególnych stopniach awansu zawodowego. Aplikacja ta również kalkuluje, w jakiej wysokości będą wynosiły dopłaty uzupełniające na poszczególne szkoły i inne placówki oświatowe w rozbiciu na stopnie awansu zawodowego. Do pracy z SWN dla JST wymagane są dane w wersji elektronicznej jakie generuje aplikacja SWN dla szkoły.

     Data         SWN     z bazą
danych
           Pobieranie wersji demo
       1        2     3                          4
 na 2011r.
2011-08-02SWN dla JST    tak    pobranie SWN dla JST w wersji demo.  
2011-08-02SWN dla szkoły    tak    pobranie SWN dla szkoły w wersji demo.

Tak aplikacja SWN dla JST jak i SWN dla szkoły wymaga, aby na komputerze na którym ma być uruchomiona był zainstalowany MS Access. Jeżeli na twoim komputerze jeszcze nie jest zainstalowany program MS Access, wtedy pobierz jego wersję Runtime klikając na tutaj. Jest to legalna instalacja MS Accesss Runtime, którą możesz się posługiwać wraz z aplikacją SWN dla JST i/lub SWN dla szkoły.

OFERTA CENOWA   >>>

ZAMAWIANIE APLIKACJI SWN dla JST i SWN dla szkoly    >>> 

Do rozpakowania pobranych plików wymagany jest np. winrar >> pobranie winrar

Przykładowe dokumenty generowane  przez aplikację SWN dla JST: prognoza1, prognoza2, prognoza3, prognoza4, prognoza5etaty, wynagrodzenia, sumy Sj, wyniki analizy, współczynniki dopłaty, dopłaty wg szkół (jdu), raport dla RIO.

Przykładowe dokumenty generowane przez aplikację SWN dla szkoły: etaty, wynagrodzeniesumySj oraz dodatki dla nauczycieli (jdu),

Aplikacji SWN dla JST oferowana jest łącznie z aplikacją SWN dla szkoły. Obie aplikacje stanowią dla siebie uzupełnienie.

Aplikacje SWN dla: JST, szkoły i tzw. ZEASów będą udoskonalane i udostępniane.

Dodatkowe informacje: 15 868 6161, 505 797 698