Home
Wyszukiwarka
Aktualności
Zapowiedź
Opracowania
Wyniki z egzaminów
Oferta szkoleniowa
Klienci
Referencje
Aplikacja AKO
Pobieranie SWN demo
Oferta cenowa SWN
IAR poleca
Forum dyskusyjne
Kontakt
 
    
 

Miło takie listy otrzymywać, nieprawdaż? To jest budujące!

2012-05-24, autor: Bogdan Stępień                                                                  > powrót
© Copyright. Cytowanie/powoływanie się jest dozwolone jedynie z podaniem autora i źródła - pełnego odnośnika!

Dnia 21 maja 2012 r. późnym wieczorem otrzymałem emaila od jednej osoby - zapewne znanej wielu smorządowcom, bo jest to zawodowy, znany i ceniony szkoleniowiec! Takich emaili otrzymuję wiele, ale ten jest charakterystyczny, bo jest krótki i treściwy. Postanowiłem przedstawić Państwu prawie cały ten list/email. Oto fragment tego listu:

Witam,

Dziękuję za ogrom Pana bardzo pożytecznej pracy.
Czytam Pana opracowania zawsze z zainteresowaniem i przyznaję, że także dobrze tym czytaniem się bawię. Wskazuje Pan i tłumaczy w prosty i czytelny dla mnie sposób problemy, co do których wydaje się, że "twórcy" tych problemów powinni po takich wyjaśnieniach zareagować i wnieść poprawki do swoich postępowań, zamierzeń, realizacji - no, jakoś niektórzy w oczekiwany sposób nie reagują. Szkoda.

Coraz bardziej skłonny jestem zgadzać się z Panu właściwym doborem słów charakteryzujących postawy owych "twórców" - ja w swych określeniach pozostaję chyba "zbyt miękki i delikatny". Moje działania mają znacznie skromniejszy wymiar - w niektórych przypadkach podpieram się odesłaniami do Pańskich opracowań. [...]

Pozdrawiam,
***** *****

> powrót