Home
Wyszukiwarka
Aktualności
Zapowiedź
Opracowania
Wyniki z egzaminów
Oferta szkoleniowa
Klienci
Referencje
Aplikacja AKO
Pobieranie SWN demo
Oferta cenowa SWN
IAR poleca
Forum dyskusyjne
Kontakt
 
    
 

Nadal warszawski portal "Wszystko jasne" niewiele kuma

2015-11-23, autor: Bogdan Stępień                                                                  > powrót
© Copyright. Cytowanie/powoływanie się jest dozwolone jedynie z podaniem autora i źródła - pełnego odnośnika!

W związku z tym, że projekt ustawy - z dnia 29 października 2015 r. - o zmianie niektórych ustaw w związku z realizacją ustawy budżetowej nie przewiduje przedłużenia na rok 2016 przepisu art. 32 z poprzedniej ustawy, Stwowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Ukrytymi Niepełnosprawnościami prowadzące portal Wszystko jasne skierowało dnia 18 listopada 2015 r. do p. Pawła Szałamachy - Ministra Finansów pismo, w którym czytamy:

"... apelujemy do Pana Ministra o pilne wniesienie autopoprawki do projektu w postaci wprowadzenia dodatkowego artykułu o treści:
W roku 2016 na realizację zadań wymagających stosowania specjalnej organizacji nauki i metod pracy dla dzieci i młodzieży jednostka samorządu terytorialnego przeznacza środki w wysokości nie mniejszej niż wynikająca z podziału części oświatowej subwencji ogólnej dla jednostek samorządu terytorialnego, określonego w przepisach wydanych na podstawie art. 28 ust. 6 ustawy z dnia 13 listopada 2003 r. o dochodach jednostek samorządu terytorialnego, w zakresie tych zadań."

Ww. Stowarzyszenie nadal nie rozumie tego, że art. 32 jest niebywałym bublem prawnym oraz tego, że rząd PO-PSL w ub. roku zastosował wobec niego kiełbasę wyborczą.

> powrót