Home
Wyszukiwarka
Aktualności
Zapowiedź
Opracowania
Wyniki z egzaminów
Oferta szkoleniowa
Klienci
Referencje
Aplikacja AKO
Pobieranie SWN demo
Oferta cenowa SWN
IAR poleca
Forum dyskusyjne
Kontakt
 
    
 

Popatrzcie Państwo, znalazła się obrończyni finansów samorządowych!

2016-03-14, autor: Bogdan Stępień                                                                  > powrót
© Copyright. Cytowanie/powoływanie się jest dozwolone jedynie z podaniem autora i źródła - pełnego odnośnika!

     Pani Krystyna SZUMILAS, była minister ds. oświaty a wcześniej była wiceminister ds. oświaty, stanęła ostatnio na czele grupy, która nagłaśnia, że samorządy realizujące zadania gmin stracą finansowo na powrocie rozpoczęcia obowiązku wieku szkolnego do 7-lat - o 1.3 mld zl w 2017 roku.

     Samorządy realizujące zadania gmin stracą 1.3 mld zł w 2017 roku? To w takim razie pytam - z wykształcenia nauczycielkę matematyki - p. Krystynę SZUMILAS, gdzie ona była i co robiła, jak subwencja oświatowa na 2012 rok - w związku z podwyższeniem składki rentowej - została zaniżona o blisko 1.4 mld zł? Gdzie ona wtedy była?

     Gdzie nauczycielka matematyki - p. Krystyna SZUMILAS - była i co robiła, jak w Instytucie Badań Edukacyjnych wydawano wagon pieniędzy na propagandę wspierającą działania MEN, że 6-latki osiągają takie same wyniki w nauczaniu, jak 7-latki?

     Gdzie nauczycielka matematyki - p. Krystyna SZUMILAS - była i co robiła, jak w MEN tworzono matematyczny bubel prawny, zapis - art. 30a ust. 2 ustawy Karta Nauczyciela?

     Gdzie nauczycielka matematyki - p. Krystyna SZUMILAS - była i co robiła, jak podległe jej Zasoby Kapitału Ludzkiego MEN rozpoczynały eksperymenty z dzieleniem przez ZERO?

     Gdzie nauczycielka matematyki - p. Krystyna SZUMILAS - była i co robiła, kiedy w MEN tworzono podstawy prawne pod patologię na tzw. edukacji domowej?

     Gdzie ta nasza dobrodziejka, nauczycielka matematyki - p. Krystyna SZUMILAS - była i co robiła, kiedy tworzono inne buble prawne w MEN - w okresie 2008 do 2015?

     Jeżeli Pani Minister - Krystyna SZUMILAS - musi już coś robić, to powinna się poświęci wyłącznie wychowaniu swoich wnuków - tym może się najlepiej przysłużyć Rzeczpospolitej.

> powrót