Home
Wyszukiwarka
Aktualności
Zapowiedź
Opracowania
Wyniki z egzaminów
Oferta szkoleniowa
Klienci
Referencje
Aplikacja AKO
Pobieranie SWN demo
Oferta cenowa SWN
IAR poleca
Forum dyskusyjne
Kontakt
 
    
 

To jest skandal - Minister Edukacji Narodowej powinien być odwołany natychmiast!

2012-05-28, autor: Bogdan Stępień                                                                  > powrót
© Copyright. Cytowanie/powoływanie się jest dozwolone jedynie z podaniem autora i źródła - pełnego odnośnika!

Dopiero dzisiaj dotarła do mnie informacja, informacja bardzo ważna i powaliła mnie ona z nóg! Informacją tą jest treść zadanie nr 10 z zestawu P1 ogólnopolskiego testu dla trzecioklasistów w 2012 roku. Oto treść tego zadania:

10. Wyobraź sobie, że Twoja szkoła zostanie wkrótce zamknięta, ponieważ jest za mało uczniów i jej utrzymanie dużo kosztuje. Dzieci będą przeniesione do innej, odległej szkoły. Napisz w liście do burmistrza, wójta lub prezydenta miasta, co o tym sądzisz.

Nie będę komentował treści tego zadania! Niech komentarzem będzie to, że już tylko za samo to zadanie - powinno się Ministra Edukacji Narodowej zdymisjonować NATYCHMIAST! Co się do cholery dzieje z Rzeczpospolitą? Co się z nią dzieje? Swoją drogą to, co jest za instytucja(?) ten tzw. OBUT? Ani adresu ani BIPu na swojej stronie nie ma! To kosmici jacyś, czy co, a może hakerzy? - ministrowi zrobili takie świństwo!

Na samej górze zestawu P1 widzimy oczywiście - jakżeby inaczej, użycie wyświechtanego określenia, jakim jest "Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego", no i oczywiście symbole i napisy KAPITAŁ LUDZKI - NARODOWA STRATEGIA SPÓJNOŚCI oraz UNIA EUROPEJSKA - EUROPEJSKI FUNDUSZ SPOŁECZNY. Jakież to wszystko śmieszne, a może nie tak śmieszne, jak żałosne! Jak III Rzeczpospolita jest uspójniana możesz zobaczyć tutaj >> uspójnianie III Rzeczpospolitej, dowodów na inne uspójnianie można podać więcej. Najbardziej "uspójniają" się na tych uspójniających funduszach przyssane do MENu instytucje i podmioty "uspójniające".

Wobec powyższego należy stwierdzić, że Ministerstwo Edukacji Narodowej i podległe mu jednostki zachowują się z wyjątkową obrzydliwością włączając na każdym kroku do polityki trzecioklasistów!

Jakość Zasobów Kapitału Ludzkiego Ministerstwa Edukacji Narodowej i podległych mu podmiotów powala z nóg! Jaka jakość tych zasobów, taka jakość polskiej edukacji, a edukacja polska schodzi coraz bardziej na psy! Piszą też o tym inni.

> powrót